Usługi laserem

W Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24 celem zawsze była i jest poprawa jakości świadczonych usług i dostarczanych produktów. W związku z tym stale unowocześniamy nasz park maszynowy. Od niedawna jesteśmy w posiadaniu nowoczesnego lasera, który umożliwia nam bardzo dokładne i szczegółowe cięcie oraz grawerowanie.

 

Cięcie laserowe umożliwia nam uzyskanie dowolnych kształtów w różnych materiałach. Laser to urządzenie wszechstronne i precyzyjne, przystosowane do wycinania dużych dekoracyjnych detali, jak i drobnych elementów z różnych materiałów. Zastosowanie lasera pozwala nam zwiększyć produktywność i wydajność, co w efekcie końcowym wpływa na obniżenie kosztów wykonania usługi, nawet w przypadku małych serii.

 

W Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24 laserowo tniemy materiały twarde i miękkie :

  • sklejka
  • laminaty
  • tkaniny
  • skóra i materiały skóropodobne
  • karton i papier
  • folie samoprzylepna
  • pleksi

 

Grawerowanie laserowe to trwały, szybki i efektywny sposób znakowania przedmiotów. W tej technologii wykonujemy nasze prace, co sprawia, że zdobiony artykuł wygląda estetycznie i bardzo efektownie. Posiadamy w naszym parku urządzenia do grawerowania laserowego w metalu, tworzywach sztucznych, skórze i materiałach skóropodobnych, pleksi, laminatach grawerskich, folii, drewnie, szkle, papierze, gumie a nawet owocach i warzywach.

 

W Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24 grawerowanie laserowe to między innymi znakowanie takich wyrobów, jak gadżety reklamowe, akcesoria biurkowe, nagrody i pamiątki, wyroby ze skóry, upominki reklamowe, artykuły piśmiennicze, tabliczki znamionowe, elementy modelarskie, sportowe i wiele, wiele innych.ieskromnie możemy powiedzieć, że drukowaliśmy i drukujemy dokumenty do największych inwestycji budowlanych w województwie świętokrzyskim. Wiele mostów, biurowców, osiedli, czy domów zostało zbudowane z naszym czynnym udziałem. Niestety nie widać tego w finalnym produkcie - to my drukujemy i oprawiamy całą dokumentację. Znamy wszystkie etapy towarzyszące tego typu inwestycjom. Nam nie trzeba tłumaczyć, w jaki sposób należy poskładać projekt, jak go oprawić, robimy to na co dzień.

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ USŁUGI Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO!

DRUK WIELKOFORMATOWY

DRUK CAD

GADŻETY REKLAMOWE

ZNAKOWANIE ODZIEŻY

DRUK CYFROWY I OFFSETOWY

MAŁA POLIGRAFIA

USŁUGI LASEREM

PIECZĄTKI I STEMPLE

STUDIO KREACJI I DORADZTWO

INTROLIGATORNIA I OPRAWY KSIĄŻKOWE

HAFT KOMPUTEROWY NA TKANINACH

OKLEJANIE POJAZDÓW

PROJEKTOWANIE STRON WWW

 

 

Jedno miejsce...

 

                                            ...nieograniczone możliwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiać z naszym handlowcem?


Skontaktuj się z nami