Studio kreacji i doradztwo

Trudno działać na rynku nawet z najlepszymi produktami i usługami, jeśli ich nie promujemy. W Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24 świetnie zdajemy sobie sprawę, że samo „być” na rynku nie przysparza nabywców i nie zwiększa obrotów firmy. Mając na uwadze coraz większe znaczenie identyfikacji wizualnej, z którą zderza się niemal każdy z naszych Kontrahentów - na przełomie kilku lat czyniliśmy inwestycje w ludzi i sprzęt, co spowodowało, że dziś staliśmy się również producentem reklam. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem także w branży reklamowej, w której obsługujemy naszych Klientów w pełnym jej zakresie.

 

Jesteśmy firmą, gdzie Klient może na nas liczyć w każdym temacie związanym z reklamą. W sytuacjach prostych i skomplikowanych, realnie, sprawnie i profesjonalnie realizujemy powierzone nam cele i zadania.

 

Jako agencja reklamowa oferujemy doradztwo oraz kompleksowe wsparcie graficzne i technologiczne. Wiemy, że dobrze przygotowana publikacja drukowana może być kluczowym nośnikiem reklamowym. Tworząc wizerunek, potrafimy wycisnąć wszystkie ukryte wartości, jakie niesie firma, „nad którą pracujemy”. Doskonale wiemy, w jaki sposób zaprojektować identyfikację, by sprawdziła się ona w druku i Internecie. Znamy realia i wymagania rynku, dlatego też projektując wiele reklam starannie dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb.

 

Tworzymy w postaci elektronicznej i materialnej wszelkiego rodzaju projekty graficzne: design materiałów reklamowych i promocyjnych, elementy identyfikacji wizualnej, logotypy, księgi znaków, rebranding istniejących marek, brending, okładki, etykiety, witryny internetowe, projekty do szeroko pojętego druku cyfrowego i offsetowego, czyli ulotki, plakaty, foldery, broszury, teczki, wizytówki, zaproszenia, winiety, dyplomy, certyfikaty, bilety, projekty reklam wielkoformatowych: kasetony, tablice, tabliczki, litery przestrzenne, ścianki wystawiennicze, roll-upy, banery, siatki XXL, wydruki do podświetleń, reklamy na samochodach i pojazdach.

 

Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24, to pracownia projektowania graficznego o dużym potencjale twórczym. Świadczymy również usługi outsourcingowe projektowania graficznego. Jest to coraz bardziej popularna forma przygotowania materiałów graficznych dla firm. Zamiast generować niemałe koszty tworząc własny wewnętrzny dział graficzny, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest powierzenie projektowania i wykonawstwa w nasze ręce, przez co to my staniemy się działem reklamy.

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH PROJEKTÓW GRAFICZNYCH!

DRUK WIELKOFORMATOWY

DRUK CAD

GADŻETY REKLAMOWE

ZNAKOWANIE ODZIEŻY

DRUK CYFROWY I OFFSETOWY

MAŁA POLIGRAFIA

USŁUGI LASEREM

PIECZĄTKI I STEMPLE

STUDIO KREACJI I DORADZTWO

INTROLIGATORNIA I OPRAWY KSIĄŻKOWE

HAFT KOMPUTEROWY NA TKANINACH

OKLEJANIE POJAZDÓW

PROJEKTOWANIE STRON WWW

 

 

Jedno miejsce...

 

                                            ...nieograniczone możliwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiać z naszym handlowcem?


Skontaktuj się z nami