Pieczątki i stemple

PIECZĄTKI MODICO I TRODAT

 

Nieodłącznym atrybutem każdego biura, urzędu, firmy, czy też działalności są pieczątki. Naszą ofertę tychże „niezbędników” oparliśmy na sprawdzonych i niezawodnych producentach takich jak Modico i Trodat.

 

W Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24 proponujemy naszym Klientom popularne numeratory i datowniki, wygodne pieczątki kieszonkowe, super trwałe automaty szkieletowe, pieczątki specjalistyczne czy pieczątki ekologiczne.

 

Proponowane przez nas MODICO - to coś więcej niż pieczątka... Pieczątki oraz stemplujące pióra i długopisy Modico przeznaczone są dla bardzo wymagających klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość i trwałość. W proponowanych przez nas produktach olbrzymi nacisk położony został też na "design" - formę, kształt i wykończenie artykułów. Pieczątka nie musi przecież wyglądać brzydko... Pieczątki Modico charakteryzują się bardzo wysoką jakością odbicia, zachowują najmniejsze detale.

 

Z kolei TRODAT na polskim rynku stemplarskim firmą dobrze znaną. Dla wielu osób nazwa Trodat jest wręcz synonimem pieczątki automatycznej. Trodat, to kompletna gama produktów stemplarskich, takich jak automaty ECO z wbudowanym wkładem tuszującym, pieczątki Printy z okienkiem indeksowym z możliwością podejrzenia miejsca stemplowania, super trwałe pieczątki szkieletowe, datowniki i numeratory.

 

Jest to najlepsza kompozycja, która zaspokaja potrzeby naszych, nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Zarówno w automatach Modico jak i Trodat istnieje możliwość wykonania pieczątki wielokolorowej, a w automatach Modico, ze względu na technologię wytwarzania – wręcz fotograficznej jakości stempla.

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ USŁUGI Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO!

 

DRUK WIELKOFORMATOWY

DRUK CAD

GADŻETY REKLAMOWE

ZNAKOWANIE ODZIEŻY

DRUK CYFROWY I OFFSETOWY

MAŁA POLIGRAFIA

USŁUGI LASEREM

PIECZĄTKI I STEMPLE

STUDIO KREACJI I DORADZTWO

INTROLIGATORNIA I OPRAWY KSIĄŻKOWE

HAFT KOMPUTEROWY NA TKANINACH

OKLEJANIE POJAZDÓW

PROJEKTOWANIE STRON WWW

 

 

Jedno miejsce...

 

                                            ...nieograniczone możliwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiać z naszym handlowcem?


Skontaktuj się z nami