Druk cyfrowy i offsetowy

Przed tym pytaniem staje wielu naszych Klientów. Z perspektywy naszego doświadczenia, które zdobyliśmy w Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24, możemy śmiało powiedzieć, że głównymi czynnikami wpływającymi na podjęcie tej decyzji jest określenie jak duże mamy zamówienie i na kiedy to zamówienie powinno być zrealizowane.

 

Druk cyfrowy, to przede wszystkim zlecenia „od ręki”. Jest to metoda wygodna i ułatwiająca codzienną pracę z wszelkiego rodzaju materiałami i dokumentami, często zlecanymi nam do druku na ostatnią chwilę. Ważnym argumentem stojącym po stronie druku cyfrowego jest możliwość wykonania druków ze zmiennymi danymi, czyli personalizacja tekstowa lub graficzna, gdzie każdy wydruk może zawierać inne dane, jak chociażby nazwisko, logo, czy dowolną grafikę, przy niewielkich, z tym związanych kosztach. Druki cyfrowe możemy również uszlachetniać na wiele sposobów poprawiając przez to ich trwałość, jak również polepszając efekt wizualny i wzmacniając soczystość koloru.

 

Jeśli zamówienie, które chcemy wydrukować będzie powielane w setkach lub tysiącach egzemplarzy i nie spieszy nam się z realizacją zamówienia to korzystniej będzie wybrać druk offsetowy. Warto wiedzieć, że przygotowanie do druku offsetowego absorbuje dużo czasu oraz wymaga dużych nakładów finansowych do przygotowania produkcji, które rekompensują się dopiero przy naprawdę dużych zamówieniach. Jednakże korzyściami druku offsetowego są większe możliwości operowania kolorami, druk na formatach powyżej SRA3 oraz bogatsze uszlachetnianie wydruków.

 

Podsumowując należy wskazać, iż dobór technologii druku jest zawsze ściśle zależny od specyfiki zamówienia, które chcemy zrealizować… dlatego połączyliśmy w naszej firmie te wszystkie pierwiastki gwarantując obsługę w bardzo szerokim zkresie i na najwyższym poziomie.

 

Centrum Druku i Reklamy COPYNET 24, to nie tylko drukarnia cyfrowa dysponująca profesjonalnym sprzętem, ale także druk offsetowy. Oferujemy szeroki zakres usług wysokiej jakości w dobrej cenie. Zaletą współpracy z naszą drukarnią  jest realnie krótki czas wykonania i oczekiwania na druk bez względu na nakład. Jako profesjonalna drukarnia dysponujemy szerokim asortymentem papierów zarówno klasycznych, strukturalnych, jak i ozdobnych.

 

W naszym wachlarzu realizacji można znaleźć: wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, katalogi, kalendarze, zaproszenia, winietki, kartki okazjonalne, papier firmowy, notesy, teczki ofertowe, cenniki, karty menu, dyplomy, naklejki, jak również wiele innych.

 

DRUK WIELKOFORMATOWY

DRUK CAD

GADŻETY REKLAMOWE

ZNAKOWANIE ODZIEŻY

DRUK CYFROWY I OFFSETOWY

MAŁA POLIGRAFIA

USŁUGI LASEREM

PIECZĄTKI I STEMPLE

STUDIO KREACJI I DORADZTWO

INTROLIGATORNIA I OPRAWY KSIĄŻKOWE

HAFT KOMPUTEROWY NA TKANINACH

OKLEJANIE POJAZDÓW

PROJEKTOWANIE STRON WWW

 

 

Jedno miejsce...

 

                                            ...nieograniczone możliwości.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiać z naszym handlowcem?


Skontaktuj się z nami